Державна підсумкова атестація

2023 -2024 навчальний рік

Учнів початкової та базової загальної середньої освіти
у 2023/2024 навчальному році звільнено від проходження ДПА

Через ситуацію в Україні, яка потерпає від широкомасштабної агресії Російської Федерації, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ, яким звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році.

Про внесення змін до деяких законів України  щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року

Перелік обов’язкових предметів для ДПА в 4, 9 та 11 класах у 2022

Наказ Міністерства освіти
і науки України
12 жовтня 2020 року № 1262

ПЕРЕЛІК
навчальних предметів, із яких у 2020/2021 навчальному році проводиться державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти
(у 9 класах закладів загальної середньої освіти)

1. Українська мова.

2. Математика.

3. Один із навчальних предметів зі списку (за рішенням педагогічної ради закладу освіти, затвердженим наказом керівника закладу освіти):

1) біологія, всесвітня історія, географія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до освітньої програми закладу освіти), інформатика, історія України, основи правознавства, українська література, фізика, хімія - для учнів класів з українською мовою навчання, у яких не вивчається мова національної меншини чи корінного народу;

2) біологія, всесвітня історія, географія, література, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька або французька мова відповідно до освітньої програми закладу освіти), інформатика, інтегрований курс «Література», історія України, мова національної меншини, мова корінного народу, основи правознавства, українська література, фізика, хімія - для учнів класів з навчанням або вивченням мови національної меншини.

Генеральний директор
директорату шкільної освіти

А. Осмоловський

Учнів початкової та базової загальної середньої освіти
у 2021/2022 навчальному році звільнено від проходження ДПА

Через ситуацію в Україні, яка потерпає від широкомасштабної агресії Російської Федерації, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ, яким звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

Наказ МОН України від 28.02.2022 № 232 "Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2021/2022 навчальному році"