22 квіт. 2024

Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики

ВІТАЄМО переможецю Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики факультету РБЕКС ХНУ імені В. Н. Каразіна для учнів 7-9 класів "Радіоолімпіада - 2024" Яковлєва Ольгу, яка посіла третє місце!
22 квіт. 2024

Великдень

Наближається велике християнське свято -Великдень. Це свято добра, світла та любові
21 квіт. 2024

Тиждень географії

Минулого тижня у ліцеї відбулися заходи тижня географії. Серед яких були: ,,Географічний квест: у пошуках скарбів піратів,, ( 6 класи).
19 квіт. 2024

Загальнонаціональна акція єднання та віри " Випускники - 2024 року для майбутніх поколінь"

Учні 11 класу Харківського ліцею № 24 імені І.Н. Питікова долучилися до Загальнонаціональної акції єднання та віри " Випускники - 2024 року для майбутніх поколінь". На території ліцею було висаджено ялинки!
18 квіт. 2024

Тиждень географії

В рамках проведення предметного тижня географії учні 2-А класу ХЛ N 24 18 квітня святкують День Землі.
9 квіт. 2024

Міський турнір з боулінгу

Сьогодні, 9 квітня, команда Харківського ліцею № 24 імені І.Н. Питікова взяла участь у міському турнірі з боулінгу
2 квіт. 2024

Нові надходження до бібліотеки

В шкільну бібліотеку ХЛ #24 надійшло 96 книг на різну тематику: пізнавальні енциклопедії, історичні твори, історія України.
27 бер. 2024

Нарада на тему: "Академічна доброчесність"

Сьогодні у Харківському ліцеї № 24 імені І.Н. Питікова пройшла нарада при директорові на тему: "Академічна доброчесність", під час якої спікери нагадали всім присутнім, що таке академічна доброчесність та якою є відповідальність учасників освітнього процесу за її недотримання
25 бер. 2024

Весняна толока

Наводимо лад! Згуртовано, синхронно і завзято
22 бер. 2024

Засідання методичного обʼєднання вчителів початкових класів

Наближаються весняні канікули. Вчителі початкових класів ХЛ N 24 провели засідання методичного обʼєднання. Обговорили заходи по закінченню чверті. Кожен учитель ознайомив з матеріалами своєї методичної скарбнички. Продовжуємо систематизувати матеріали до методичної скарбнички ліцею.