Соціально-психологічна служба

Освіта: вища

Фах за дипломом:  психолог

Категорія та звання: спеціаліст

Любі друзі , висловлювати почуття - це важко, але  дуже важливо. Якщо хочеться кричати- кричіть, якщо хочеться сміятися - смійтеся. Тільки не мовчіть, не зачиняйте свої переживання  всередині. Іноді Ви не знаходите поряд з собою людину, якій  можете з легкістю довіритися, тому пропоную скористатися нашою електронною скринькою довіри  [email protected]  Зробіть перший крок - напишіть!

Тема роботи соціально-психологічної служби Харківського ліцею №24 на 2023/2024 н.р.: «Удосконалення психологічного та соціально-педагогічного супроводу навчально-виховної роботи в школі-гімназії; оптимізація процесу соціалізації учнів, розвитку творчого потенціалу; формування психологічної компетенції  всіх учасників навчально-виховного процесу».

Графік роботи практичного психолога  ХЛ № 24

Роменської Тетяни Віталіївни

Дні тижня

Час роботи

Пятниця

Консультації

Понеділок 8.30 – 10.30

Середа 8.30 – 10.30

Пятниця 8.30 – 10.30

На період дистанційного навчання шкільний психолог проводить віддалені консультації  Viber 0660186856

Графік проведення консультацій

соціального педагога

Дні тижня

Місце проведення

вівторок

каб. № 40

четвер

каб. № 40

"У кожній людині - сонце. Тільки дайте йому світити"

Сократ

Основні функції соціально-психологічної служби школи:

• діагностична;
  • прогностична;
  • консультативна;
  • захисна;
  • організаторська;
  • попереджувально-профілактична;
  • корекційно-розвивальна

Напрямки діяльності соціально-психологічної служби

Щоб змінити життя на краще

* усміхайтеся, це надасть вам упевненості;
*відмовтеся від бажання жалітися або звинувачувати обставини чи інших людей;
* позбавтеся негативних думок;
* сприймайте життя як безперервний навчальний процес, навіть у негативному досвіді знайдете корисне для себе;
* уникайте спілкування з песимістами. Вони негативно впливатимуть на вас, знищать віру в себе;
* розвивайте в себе позитивну сторону душі - прагнення до віри;
* перетворіть несприятливі обставини на ситуацію, де ви ще раз зможете проявити свої здібності;
* не заздріть чужому успіхові. Позитивно оцініть свої сили, виявіть власні цілі;
* ніколи не здавайтеся. Вірте у себе. Спокійно ставтеся до успіху та невдач;
* змініть свою внутрішню настанову: "У мене все вийде";
* частіше спілкуйтеся з людьми активними, оптимістами, успішними;
* обмежте контакти з тими, хто жаліється;
* спостерігайте, як діють успішні люди, наслідуйте зразки успішної поведінки;
* не звертайте уваги на дрібні непорозуміння, не перетворюйте їх на конфлікт

Пам'ятка для батьків

• У дітей, які не знають, що їм робити в час дозвілля, псуються і голова, і серце, і моральність. Допоможіть своїй дитині вибрати корисне заняття.
• Турбуйтеся про те, щоб дитяче серце не стало грубим, злим, холодним, байдужим і жорстоким в результаті "виховання".
• Пам'ятайте, що фізичне покарання - це показник не тільки Вашої педагогічної слабкості, безсилля, а й педагогічного безкультур'я. Ремінь та тумак вбивають у дитячому серці витонченість і чутливість, розбещують людину, одурманюють отрутою брехні.
• Не ставте Вашу дитину в становище, коли вона змушена оборонятися брехнею!
• Говоріть з дитиною так, щоб не залишилося ніякого сумніву в тому, що Ви керуєтеся турботою й тривогою за неї, а не бажанням відмахнутися, образити.
• Будьте, навіть у дрібницях, до кінця правдивими і чесними зі своїми дітьми. Діти дуже добре помічають незначну домішку брехливості, штучності.
• Не забувайте поділитися зі своїми дітьми досягненнями і невдачами, тоді вони відкриватимуть Вам свої таємниці, чекатимуть Вашої поради, підтримки.
• Пам'ятайте, що Вашу дитину виховує кожна хвилина життя, кожний куточок землі, кожен Ваш крок, слово, справа, з якими її особистість стискається ніби випадково, мимоволі.
• Враховуйте основні методи виховання й переконання, стимулювання.