Пріоритетні напрями роботи школи

1. Орієнтація на особистість учня як головного суб’єкта навчання і виховання, розвиваючий характер навчання, інтерактивні форми та методи роботи.

2. Цілісність та єдність процесів навчання, виховання та загальнокультурного розвитку учнів, взаємозв’язок розумового, морального, фізичного і етичного виховання.

3. Забезпечення комфортних умов перебування учнів у закладі.

Проблема, над якою працює колектив школи

„Формування інноваційного освітнього середовища на основі педагогіки партнерства”.

Школа співпрацює з різними організаціями, зокрема: з Міжнародним комітетом захисту прав людини; з організацією ветеранів Немишлянського району м.Харкова; з ВНЗ м. Харкова; з ДЮСШ № 7.
 ХЛ № 24 – звичайна „не елітарна” школа, бо вчаться тут звичайні діти звичайних батьків, але мудрість, сила знань, вишуканість, милосердя, патріотизм, високий інтелект не являються прерогативою „елітарності”, а нашій школі в цьому аспекті можуть позаздрити випускники і Кембриджа, і Оксфорда.