Привітання випускників!

9 черв. 2023
Привітання випускників!

ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

Сьогодні одна з головних подій у вашому житті – випускний вечір. Ви переходите в доросле життя, більш відповідальне. У школі вас вчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчили дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, тобто все щоб стати справжньою Людиною з великої літери! Бажаю вам не розгубити все це, а примножувати, виховувати в собі найкращі якості. Вже завтра вам відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Тож прямуйте по ньому твердо і впевнено. Йдіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його.

З повагою - директор КЗ "ХНВК № 24"
Валерій КОЛЕСНИК.