Волонтерський проєкт Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна)

10 жовт. 2023
У комунальному закладі "Харківський ліцей №24 імені І.Н. Питікова Харківської міської ради" відбулася цікава та пізнавальна зустріч. До нас завітали іспанські волонтери - парамедики. Це гуманітарна місія, спеціальний волонтерський проєкт Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна).

Парамедики провели цікавий тренінг для старшокласників та вчителів на тему: "STOP the Bleed!" Під час тренінгу навчали  навичкам першої допомоги, базовій підтримці життя, призупинення кровотеч різного виду та різними техніками на манікенах, але фокус був на практиці.
Головний висновок тренінгу: "Єдине більш трагічніше ніж смерть - це смерть яку можна було б запобігти!"