Бесіди під час осінніх канікул

20 жовт. 2023
Напередодні осінніх канікул учні 9-А класу повторили правила безпечної поведінки, дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки з вибухонебезпечними предметами, електроприладами, незнайомими людьми; ознайомилися з порадами щодо зміцнення імунітету та підтримки психічного здоров’я.

Канікули – це не лише про можливість відпочити, набратися сил та оздоровитися, а й про безпеку. Напередодні осінніх канікул учні 9-А класу КЗ «ХЛ № 24»  повторили правила дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки з вибухонебезпечними предметами, електроприладами, незнайомими людьми; ознайомилися з порадами щодо зміцнення імунітету та підтримки психічного здоров’я. Нехай канікули минають весело, цікаво, мирно й безпечно!