21 жовт. 2023
Цього року вперше День української писемності та мови відзначатиметься 27 жовтня

Заснування Дня української мови та  писемності-це настанова нам, українцям,шанувати рідне слово, любити рідну мову,знати й поважати свою історію та культуру.       Саме в цей  день учні 6-Б класу згадали  про історію виникнення свята, яке пов'язане з ім'ям Нестора-літописця, також дізналися звідки  та коли  з'явилась назва"українська мова", пригадали які є традиції цього свята.                            Діти взяли активну участь у грі-вікторині"Як я знаю Україну". Було  весело, креативної, пізнавально.....          "Мова-втілення думки.Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її"               (М.Рильський)