7 лист. 2023
Сьогодні , 7 листопада 2023 року , в одному із укриттів Немишлянського району відбувся ІІ-й (районний) етап конкурсу-захисту учнівської молоді науково -дослідницьких робіт МАН.

Здобувачі освіти 9-11 класів комунального закладу "Харківський ліцей 24 ім.І.Н.Питікова Харківської міської ради" виступали у наукових відділеннях:
- Байрамова Р. , 10-А кл., відділення історії;
- Ганочка Орина, 10-А кл. , відділення наук про землю;
- Гула Марія, 9-А кл., відділення мовознавства;
- Жургур Дмитро, 11-А кл., відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства;
- Каптанна Софія, 10-А кл., відділення наук про землю;
- Панкратьєва Анастасія, 9-В кл., відділення мовознавства;
- Тетенєва Анастасія, 9-А кл., відділення філософії та суспільствознавства;
- Щуров Богдан, 10-А кл., відділення мовознавства).
Цікаві теми науково-дослідницьких робіт, які були представлені на розгляд професійного журі, вирізнялися своєю актуальністю.
Отже, чекаємо на підсумки оцінювання журі. Пишаємося нашими талановитими учнями та їх науковими керівниками, які взяли участь у конкурсі -захисті науково-долідницьких робіт і гідно представили наш ліцей. Щиро дякуємо усім учасникам, бажаємо нових звершень на ниві науки, миру усім нам та Україні!