Всеукраїнський мультидисциплінарний турнірі серед учнів старших класів «ІТ-кубок НТУ «ХПІ»

8 лист. 2023
Учнівська команда «At once» комунального закладу "Харківський ліцей № 24 імені І.Н. Питікова Харківської міської ради" (суспільно-гуманітарний профіль) у складі Жургур Дмитра (11-А клас), Токар Марії та Лиганенко Мілени (10-В) клас взяла участь у Всеукраїнському мультидисциплінарному турнірі серед учнів старших класів «ІТ-кубок НТУ «ХПІ» «Харківське троєборство» з трьох основних ІТ-дисциплін: інформатики, математики та англійської, який тривав із 30 жовтня по 6 листопада 2023 року.

Команда нашого ліцею досягла значного результату та була нагороджена Дипломом І ступеня. Щиро вітаємо учнів та їх наставників – Колесника Валерія Володимировича, вчителя інформатики; Тристапшон Тетяну Іванівну,  вчителя англійської мови та Жигалову Оксану Володимирівну, вчителя математики! Пишаємося вашим результатом!