Планування освітніх завдань у листопаді-грудні 2023-2024 навчального року.

9 лист. 2023
9 листопада 2023р. педагоги Харківського ліцею №24 зібралися для планування освітніх завдань у листопаді-грудні 2023-2024 навчального року.

Аналіз діяльності у попередньому місяці показав позитивні зміни у напрямі залучення учнів до навчання,  участь науково-дослідницької діяльності в межах МАН, створення проєкту "Клас безпеки", реалізація плану заходів предметних тижнів, участь у Всеукраїнському мультидисциплінарному турнірі серед учнів старших класів «ІТ-кубок НТУ «ХПІ» «Харківське троєборство» з трьох основних ІТ-дисциплін: інформатики, математики та англійської, участь в різноманітних конкурсах.
     Також були обговорені питання безпеки учасників освітнього процесу, медичного огляду, видачі підручників та цифровізації ліцею шляхом організації навчального процесу за допомогою програми Human. Вирішено поточні та перспективні питання роботи ліцею в умовах онлайн навчання під час  воєнного стану.
Сповненні натхнення діємо далі !!!