Вітаємо переможців предметних олімпіад!

27 груд. 2023
Ось і завершився районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Незважаючи на воєнний стан і дистанційне навчання учні та учениці ХЛ № 24  за традицією демонструють високі результати та вже готуються до участі в обласному етапі:
З фізики :
І місце – Яковлєва Ольга, учениця 9-В класу ( учитель - Яковлєва Вікторія Вікторівна).
ІІ місце – Жургур Дмитро, учень 11-А класу ( учитель - Яковлєва Вікторія Вікторівна).

З астрономії:
ІІІ місце - Кузьменко Вікторія, учениця 10-Б класу ( учитель - Яковлєва Вікторія Вікторівна).

З математики :
ІІ місце – Булинін Михайло, учень 6-Б класу ( учитель - Сергєєва Людмила Анатоліївна);

Лиганенко Мілена, учениця 10-В класу ( учитель - Жигалова Оксана Володимирівна);
Кравченко Юлія, учениця 10-В класу ( учитель - Жигалова Оксана Володимирівна);
Жургур Дмитро, учень 11-А класу ( учитель - Жигалова Оксана Володимирівна).
ІІІ місце - Мигловець Крістіна, учениця 9-А класу (учитель - Панова Алла Юріївна)

З біології (учитель – Василенко Ірина Вячеславівна):
ІІ місце - Басанцев Денис, учень 8-А класу
Вітольберг Тетяна, учениця 11-А класу
Юрченко Кристина, учениця 8-А класу
III місце - Полякова Анастасія,  учениця 9-Б класу
Нехай цей успіх буде лише першим кроком до найбільших вершин вашого освітнього шляху. Продовжуйте бути цілеспрямованими та завзятими в досягненні нових висот!
Слова подяки також вчителям - предметникам за те, що не просто викладаєте предмети, але інспіруєте учнів до досягнень та розвитку.
Ваша робота — це найкращий внесок у наш освітній шлях!