Мобільний клас безпеки

5 січ. 2024
Мобільний клас безпеки завітав до Харківського ліцею №24. В ньому є все необхідне оснащення для забезпечення якісного та доступного навчання дітей правил безпеки.

Наявність сучасного устаткування та засобів для інтерактивних занять допомогла дітям навчитися реагувати на найрізноманітніші надзвичайні ситуації та не потрапляти в них.
Рятувальники і правоохоронці розповідали дітям про ключові правила безпеки в мирному житті та під час війни.
У мобільному класі дітям пояснили більш детально про мінну та пожежну безпеку, надання домедичної допомоги, правила дорожнього руху тощо.
Захід проведено рамках реалізації проєкту “Мобільні класи безпеки” спрямованого для підвищення культури безпеки серед дітей, створеного МВС України, ДСНС України та Національна поліція України, за підтримки UNICEF Ukraine.