Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу олімпіад

26 лют. 2024
У нас чудова новина: в ХЛ № 24 ще одна важлива перемога!!!

Надзвичайно приємно бачити серед переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади знавців географії  ХЛ №24, які своїми знаннями доводять бажання будувати країну майбутнього – сучасну, успішну та незалежну :

- Костюк Тетяна, учениця 9-А класу, яка посіла І місце. Бажаємо не зупинятися на досягнутому! Дякуємо ЛУНЯЧЕК Наталі Олександрівні, вчителю географії, яка підготувала ученицю, за професіоналізм у Вашому покликанні бути вчителем!
- Жургур Дмитро, учень 11-А класу, який здобув високе ІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Висловлюємо подяку учителю географії ТЮХТІНІЙ Ользі Вікторівні за якісну підготовку учня до олімпіади,  невичерпну працьовитість, велику мудрість та світлу віру в кожного учня! Бажаємо, щоб ця перемога була початком наступних!