60-річний ювілей ліцею

10 бер. 2024
Цього року Харківському ліцею № 24 імені І.Н. Питікова виповнюється 60-років з дня заснування закладу

60-річний ювілей ліцею є відрізком часу, за який було виховано декілька поколінь. Багато щасливих моментів, подій пам’ятають стіни навчального закладу. Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які добрими справами прославляють школу й місто на теренах країни й зарубіжжя.
Дякуючи злагодженій роботі педагогічного колективу протягом всіх років роботи закладу освіти забезпечувалися комфортні умови для розвитку підростаючого покоління, створення сучасного освітнього простору. Зроблено вже багато та попереду ще є цікаві ідеї, які потрібно втілити в життя.
На жаль, цього року повноцінній роботі навчального закладу завадив воєнний стан в країні, але попри воєнні дії навчальний процес в закладі не припинено, він відбувається в онлайн форматі. Продовжується робота з навчання та виховання підростаючого покоління.

До 60-річчя заснування Харківському ліцею № 24 імені І.Н. Питікова започатковуємо проект «Історія в Обличчях».
Кожен, хто вчився і працював тут, відшукає у своїй душі найтепліші спогади про рідну школу!