24 квіт. 2024
Нарада пройшла ефективно, визначені нові ідеї та шляхи реалізації завдань, які стоять перед освітянами.

В Харківському ліцеї № 24 імені І.Н. Питікова сьогодні відбулася нарада при директорові, на якій було розглянуто наступні питання:

1 ) Про закінчення 2023/2024 навчального року та видача документів про освіту для учнів 9,11 класів.
2 ) Про організацію і проведення дня цивільного захисту в закладі.
3 ) Про організація навчання в умовах воєнного стану.
4 ) Про плануванні мережі та облік дітей шкільного віку (IСO).
5 ) Про підсумки внутрішнього моніторингу учнів 9-11 класу та анкетування учнів, вчителів, батьків.
6 ) Про оцінювання навчальних досягнень учнів, розроблено алгоритм співпраці здобувач освіти-учитель- батьки-соціальні служби-поліція.
7 ) Про  введення електронного документообігу в закладі освіти.
8 ) Про організацію та проведення виховних заходів у закладі освіти.
9 ) Про залучення педагогічних працівників до формування річного плану на 2024/2025 навчальний рік.