Благодійні внески

Шановні батьки та благодійники! Висловлюємо Вам щиру подяку за особистий вклад щодо зміцнення та розвитку матеріально-технічного стану закладу, поліпшення якості навчально-виховного процесу!

Для батьків та представників громадськості, які бажають надати благодійну та

спонсорську допомогу, повідомляємо номер спецрахунку навчального закладу району:

Банк  Держказначейська служба України м. Київ

МФО 820172
Код ЄДРОПОУ  02146340

Р/р № UA788201720314221002302021942

Призначення: Благодійний внесок на поточне утримання

закладу ХЛ № 24

Отримувач: Управління освіти адміністрації

Немишлянського району Харківської міської ради

ЗВЕРНЕННЯ ДО СПОНСОРІВ
комерційних, благодійних організацій та приватних осіб

Вам хочеться робити добро, допомагати дітям, перешкоджати зростанню злочинності, наркоманії, справою допомагати освіті в рідному місті? Просимо Вашої підтримки та пропонуємо реальний внесок коштів в реалізацію програми розвитку нашої школи, виражаючи при цьому надію на взаємовигідне співробітництво та побажання подальшого росту та процвітання Вам і Вашим організаціям.
Ви вкладаєте свої кошти у виховання молоді. Кожний внесок, направлений на поліпшення умов навчання та творчості наших дітей, обернеться ще більшою віддачею, виявленою у здоров'ї, силі та творчому потенціалі майбутнього нашого міста, нашої країни.