28 груд. 2012

З Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

Шановні батьки, учні та працівники школи! Вітаємо Вас з Новим 2013 роком та Різдвом Христовим! Бажаємо, щоб чарівна зустріч цих свят принесла Вам мир і спокій, наповнила Ваше серце щастям, любов’ю, гарним настроєм і невичерпною енергією! Нехай успіх і вдача будуть вірними Вашими супутниками в Новому році. Добра і здоров’я Вам.
27 груд. 2012

Новорічні свята

Новий 2013 прекрасне свято, як для дорослих, так і для маленьких діточок. У школі з 26 грудня традиційно проводяться Новорічні ялинки. У програмі свята виставка новорічних малюнків, ігри, конкурси, зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою. Яскраві декорації, костюми, світло - все на сучасному рівні. Після вистави на дітей чекає ексклюзивний солодкий подарунок.
24 груд. 2012

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців районного конкурсу МАН з географії учнів 10-А класу Башевського Дмитра та Рижкова Вадима. Бажаємо перемоги на обласному конкурсі!
20 груд. 2012

Свято Святого Миколая

Свято прийшло до учнів 3-А та 5-А класу. Діти отримали солодощі від Святого Миколая та пообіцяли бути слухняними.
17 груд. 2012

Окажите помощь

Уважаемые родители, работники учреждения! Просим, по возможности, оказать благотворительную помощь детям и их родителям, пострадавшим от трагического случая 16.12.2012 по адресу проспект Московский, 248-Г. Очень нужны средства на спасение их жизни. Родительский комитет, совет КУ "ХУВК №24".
10 груд. 2012

Вітаємо переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки Башевського Дмитра, учня 10-А класу, який посів І місце; з історії - Овчаренка Дмитра, учня 11-А класу, який посів ІІІ місце; з екології - Трунову Дану, ученицю 9-А класу, яка розробила власний проект "Небезпека гельмінтів" і посіла ІІІ місце.
3 груд. 2012

Вітаємо переможців районних олімпіад!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій Осадчего Олексія, учня 11-А класу, який посів ІІІ місце; Рижкова Вадима, учня 10-А класу, який посів ІІ місце; Зєнову Валерію, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІІ місце. Осадчему Олексію та Рижкову Вадиму бажаємо перемоги на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій!
28 лист. 2012

Вітаємо переможців районних олімпіад

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії Бондаренко Софію, ученицю 7-Б класу, яка посіла І місце; Калиновську Дар'ю, ученицю 7-Б класу, яка посіла ІІІ місце.
26 лист. 2012

Вітаємо переможців!

Вітаємо Ряполову Яну, ученицю 3-А класу, яка посіла ІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; Щекланову Наталію, ученицю 6-А класу, яка посіла І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; Трунову Дану, ученицю 9-А класу, яка посіла ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з біології.
20 лист. 2012

Затверджено характеристики тестів ЗНО-2013

Затверджено характеристики тестів ЗНО-2013 Характеристики містять загальну інформацію про тести ЗНО, що будуть використовуватися під час проведення тестування абітурієнтів у 2013 році