Українознавчий проєкт "Родина. Мова. Україна"

13 жовт. 2023
Учні 1-А класу комунального закладу "Харківський ліцей №24 імені І.Н. Питікова Харківської міської ради" разом із класним керівником Ольховською Н.Г. вирішили висадити на подвір'ї навчального закладу кущі калини.

У народі кажуть: "Посади біля хати калину - будеш мати долю щасливу". Цей кущ є символом України, він опредметнює духовний потяг до своєї землі, свого берега, своїх традицій. Калина втілює любов, щастя, красу, повагу, а також уособлює дім, батьків, родину.
Саме тому, реалізовуючи українознавчий проєкт "Родина. Мова. Україна", учні 1-А класу  комунального закладу "Харківський ліцей №24 імені І.Н. Питікова Харківської міської ради" разом із класним керівником Ольховською Н.Г. вирішили висадити на подвір'ї навчального закладу кущі калини.
Нехай тішать око своєю красою й слугують оберегом для нашого рідного ліцею.