Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек  2023

"ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!"

З 1 по 31 жовтня 2023 року в шкільній бібліотеці був проведений Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».

Головною метою Всеукраїнського місячника є розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, привернення уваги до питання національно-патріотичного виховання,  об'єднання зусиль педагогічного колективу і бібліотеки, щодо розвитку патріотизму учнів.

Відповідно до плану  проведено онлайн-вікторини, конкурс читців та малюнків, благодійні  заходи, а саме:

Оформлено книжково-ілюстративні виставки:

"Це моя Україна - це моя Батьківщина!"

На виставці представлені книги, які допоможуть краще зрозуміти і відчути багатогранність України.

Від традиційних народних ремесел до сучасної літератури, від краси природи до історичних пам'яток

"Незламні! Нескорені! Непереможні!"

На виставці представлені книги про козацтво та про важливі історичні події сьогодення.

Наш народ укотре доводить спроможність захищати свою державу. Зараз охороняють рідну землю справжні патріоти України. Для них є справою честі й гідності виконати поставлені завдання. Ми вдячні їм за ті подвиги, які вони здійснили та здійснюють у боротьбі за незалежність нашої держави, за мужність і відвагу.

"Натхненне слово про рідний край"

У такі непрості часи для нашої держави важливо виховувати у дітей почуття любові до рідної країни, гордості за свою національну приналежність, навчати їх української мови. Конкурс читців має на меті виховання почуття патріотизму у учнівської молоді засобами українського мистецтва.  До конкурсу долучилися учні 5-В та 7-Б класів та вчитель української літератури  Сльота Анна Вікторівна

Мовна онлайн-вікторина "Країна мовних цікавинок"

Те, що українська мова найкрасивіша, найспівучіша і найбагатша серед безліч різних мов, ми знаємо і відчуваємо завжди. Маємо формувати знання учнів про шлях становлення рідної мови, прищеплювати і розвивати почуття патріотизму, національної гордості за мову, виховувати любов до рідної мови, бажання досконало її знати. І з цією метою з учнями 5-А та 5-Б класів було проведено мовну онлайн-вікторину «Країна мовних цікавинок».

"Українські поети-захасники України"

Літературний фронт у сьогоденних умовах жорсткої російсько-української війни тримають багато культурних діячів, науковців, письменників. Є серед них і такі, що стали до лав ЗСУ.  Декілька імен українських поетів, які стали на захист України з 24 лютого, висвітлено в презентації «Українські поети – захисники України».

Акція "Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу"

З метою поповнення бібліотечного фонду сучасною українською літературою, була оголошена благодійна акція «Подаруй бібліотеці українську книгу».

Вчителі, батьки та учні активно долучилися до акції, поповнивши фонд бібліотеки 170 чудовими українськими виданнями.