Творчість наших читачів

2023-2024 навчальний рік

Україна, країна моя,
Земля свята, долею багата.
Ти палаєш вогнем незгасним,
Ти прагнеш вільного життя.
Ти розкинулась зеленими полями,
Ти вкрилась горами й річками.
Твої лани, наче килими розстелені,
Твої ліси, наче таємниці ховають.
Ти маєш свою мову, свою культуру,
Ти маєш славну історію, давню й нову.
Ти боролась за свободу й незалежність,
Ти вижила війни й руйнування.
Україно, ти моя ненько,
Ти в серці моєму назавжди живеш.
Я пишаюсь твоїми синами і дочками,
Хай завжди з тобою буде щастя й мир.
Україна, країна моя,
Ти моє кохання й гордість.
Нехай твої поля завжди зеленіють,
 Нехай твої гори завжди стоять.
Ти міцна, незламна, непохитна,
 Ти Україна, моя рідна.
Ти моє життя, моє все,
Україно, я тебе люблю й шаную.

Учениця 4-Г класу Гребіник Вероніка – дуже талановита. Краса природи восени, її різнокольрове забарвлення, надихнули Вероніку на фантазію і творчість.

2012-2013 навчальний рік

Автор Зєнова Валерія, учениця 8-А класу

Шкільний двір… Мені дуже подобається наш шкільний двір. Це не просто майданчик, це центральне місце усіх подій шкільного життя. Адже задумайтесь: куди мчать учні в теплі дні обговорювати на перервах свої справи? У двір!

Так, шкільний двір — це незвичайно цікаве місце для спостережень. Давайте подивимось.

Ось лунає дзвінок із першого уроку — усі до двору. І починається: хто квіти на клумбах поливати, хто до кіоску, хто обговорити, чи справедливо йому поставили оцінку, а хто з старшокласників і… цілуватись. Усі зайняті, адже двір великий, усім місця вистачає.

Виходячи зі школи, праворуч і ліворуч ми бачимо дві квітучі клумби, які постійно доглядають бажаючі.

Якщо учню захочеться п'ятнадцять хвилин свого відпочинку провести з користю для здоров'я, він має можливість прийти у наш шкільний двір. Тут зростають дерева, квітнуть кущі, дуже багато квітів! Побігаєш серед цієї краси — і втому як рукою знімає, можна знову приступати до уроків.

А ввечері починається нове життя шкільного двору. І на роликових ковзанах, і в бадмінтон, і в м'яч грають — кого тут тільки не побачиш. Навіть молоді матусі з діточками, і бабусі з онуками збираються тут обговорити свої питання.

Наш шкільний двір чудовий: він затишний, світлий, просторий. Мені б не хотілось міняти його на тисячі інших шкільних дворів!