19 груд. 2011

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики Крепченко Анну, ученицю 11-А класу (ІІ місце); з економіки Гузєву Любов, ученицю 11-А класу (І місце), Крепченко Анну, ученицю 11-А класу (ІІ місце), Рижкова Вадима, учня 9-Б класу (ІІІ місце).
15 груд. 2011

УВАГА! Святкова програма "Новогодняя сказка"

УВАГА! Святкова програма "Новогодняя сказка" відбудеться в актовій залі школи о 14.30 20 грудня для учнів 5-7-х класів та 21 грудня для учнів 8-11-х класів.
7 груд. 2011

Відзначення 20ї річниці Збройних Сил України

06.12.2011 в рамках акції “Армія дітям”, до 20-ї річниці Збройних Сил України для учнів 10-А класу проведено лекцію "Озброєння сусної армії". У заході взяв участь член Харківської міської ради ветеранів, член президії Фрунзенської районної ради ветеранів Кудимов В.В.
6 груд. 2011

Проведення профорієнтаційної роботи

05.12.2011 викладачем Шамаріною Т.О. Харківського кооперативного торгівельно-економічного коледжу проведено профорієнтаційну роботу з учнями 9-х та 11-А класу.
3 груд. 2011

Проведення профорієнтаційної роботи

02.12.2011 студенткою торгівельно-економічного коледжу Товмасян Л.А. проведено профорієнтаційну роботу з учнями 11-А класу.
2 груд. 2011

Тренінг "Безпечний Інтернет"

30.11.2011 КВНЗ «Харківської академії неперервної освіти» за підтримкою компанії «Воля» проведено тренінг «Безпечний нтернет», учасниками якого стали 7 вчителів початкових класів ХНВК № 24. Тренінг проведено завідувачем відділу організаційно-методичної роботи Ставицьким С.Б. та методистом Старченко Л.М. Метою тренінгу було розкриття можливостей сучасних інформаційних технологій – Інтернету, мобільного зв’язку та обговорення способів безпечної поведінки дитини у віртуальному просторі. В ході тренінгу було визначено основні напрями роботи вчителів, що убезпечать від негативного впливу психічне та фізичне здоров’я дитини, а також надано науково-практичну допомогу педагогічним працівникам.
1 груд. 2011

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій учениць 11-А класу Гузєву Любов (ІІІ місце), Крепченко Анну (ІІ місце), учня 10-А класу Осадчего Олексія (ІІ місце)
25 лист. 2011

Урок пам'яті жертв Голодомору

25 листопада у 5 -11-х класах проведено урок пам'яті жертв Голодомору 1932-33 рр.
25 лист. 2011

Вітаємо вчителя біології

Вітаємо вчителя біології Василенко Ірину Вячеславівну, яка посіла ІІІ місце у районному етапі конкурсу "Учитель року - 2012" та бажаємо успіхів у наступних етапах Конкурсу!
23 лист. 2011

Відкриття шкільного етапу Малих олімпійських ігр

21 листопада у спортивній залі відбулось урочисте відкриття шкільного етапу Малих олімпійських ігр. Протягом тижня учні 5 - 9-х класів брали участь у спортивних змаганнях.