Нові надходження

В шкільну бібліотеку  ХЛ #24 надійшло 96 книг на різну тематику:   пізнавальні енциклопедії, історичні твори, історія України

Подаровані книги

Шановні вчителі та учні школи!
Запрошуємо до бібліотеки!
 Книга-найкращий подарунок. А коли вона подарована бібліотеці, де її прочитає не один десяток учнів-користувачів, то це найцінніший подарунок.
Адже книга сіє правду, добро, любов. Вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду, навчає жити, любити. Книга - постійний супутник, найкращий порадник для школярів. Недарма в народі кажуть: "Хто багато читає, той багато знає".
  Учні нашої школи, долучилися до акції "Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу". Багато учнів та вчителів відгукнулися на цей заклик. 230 чудових видань поповнили бібліотечний фонд бібліотеки і обов'язково знайдуть свого читача.

Нові надходження до бібліотеки. Березень 2021

Навчально-методична література для педагогів. НУШ. Березень 2021

Шановні вчителі та учні школи! Запрошуємо до бібліотеки!
 Протягом року в шкільну бібліотеку учнями, їх батьками та вчителями було подаровано більше 150 книг на різну тематику: пізнавальні  енциклопедії, книжки для малюків та учнів середньої школи-веселі вірші, збірки чарівних казок,оповідання видатних дитячих письменників України та світу, дитячі детективи, пригодницькі та фантастичні твори.
Дякуємо всім – всім за чудовий внесок в фонд бібліотеки та запрошуємо познайомитись з книжковою виставкою «Увага! Новинки!» та обрати собі книжку за смаком!

У вересні 2018 року бібліотека отримала підручники:

Клас   Назва

1        Воскресенська Українська мова.Буквар ч.І
   5        Быкова Русский язк
   5        Ісаєва Інтегрований курс Література
   5        Авраменко Українська література
   5        Карпюк Англійська мова
   5        Сотнікова С. німецька мова
 10        Авраменко українська література
 10        Мерзляк Алгебра і початки аналізу
 10        Сотнікова Німецька мова
а також
Українсько –російські та російсько –українські словники для 5 та 10 класу;
Хрестоматії  сучасної української дитячої літератури для читання в 3-4 класах(укл.Стус Т.)

В шкільну бібліотеку закладу надійшли науково- методичні журнали
з книжковим додатком за січень 2017 року
за темами викладання предмету:
«Англійська мова та література»
«Біологія»
«Вивчаємо українську мову і літературу»
«Виховна робота в школі»
«Географія»
«Зарубіжна література в школі»
«Інформатика в школі»
«Історія та правознавство»
«Математика в школах України»