Профілактична робота щодо попередження нещасних випадків

Суспільство вкрай стурбоване станом травмування та загибелі дітей. За статистичними даними щорічно гине величезна кількість дітей в наслідок аварій, утоплення, удушення, у вогні. Лише вдумайтеся: в середньому щодня в нашій країні через нещасні випадки гине чотири дитини, щотижня – одна школа втрачає групу дітей, щороку, в мирний час – країна втрачає півтори тисячі юних громадян! Нещастя стається саме тоді, коли діти залишаються напризволяще, де небезпека чатує на кожному кроці: вдома – коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці – в умовах стрімкого потоку транспорту; під час відпочинку у лісі, горах, біля водойм. Діти стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню, води, незнання елементарних правил безпеки часто є першопричинами сумних та трагічних наслідків.

Дитячий травматизм є однією з актуальних проблем охорони здоров'я і МНС, займаючи значний (до 25%)  відсоток в загальній захворюваності дітей. Щорічно в дитячі травматологічні пункти м. Харкова за амбулаторною допомогою звертається понад 10000 дітей з різними травмами. Причому реальна кількість дітей з травмами значно вище. У разі легких травм більшість за допомогою не звертаються і тому статистично не можуть бути враховані.

З метою попередження дитячого травматизму з учнями проведено ряд бесід на наступні теми:

"Правила дорожнього руху"

"Правила протипожежної безпеки"

"Запобігання отруєнь"

"Правила безпеки при користуванні газом"

"Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами"

"Правила поведінки на воді"

"Правила безпеки при експлуатації електроприладів"

Архів безпеки - Департамент освіти і науки Києва     Правила поведінки на воді для школярів | Броварський ліцей № 7 Київської областіОстанні новини — Вінницька районна державна адміністрація

Тиждень безпеки дорожнього руху - Комунальний заклад "Харківська санаторна школа № 1" Харківської обласної ради     Презентація "Вибухонебезпечні предмети"

Стенд "Правила поводження з електроприладами та джерелами електроструму" - stend-ukraine.comЩоб не захворіти на ГКІ, харчові отруєння необхідно дотримуватись правил — Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Экстренные службы для детей. Обучающее видео. - YouTube