9 трав. 2024

День Європи

9 Травня Україна відзначає День Європи. Для українців це особливий день, адже нашу країну та Європейський союз обєднують спільні цінності, історія та культура. Учні 4-А класу
4 трав. 2024

Міжнародний день протидії булінгу

У Харківському ліцеї № 24 був проведений захід до Міжнародного дня протидії булінгу. Мета заходу - підвищення рівня обізнаності з даної проблеми та заходам щодо її запобігання.
29 квіт. 2024

Наші майбутні першокласники

29.04 майбутні першачки ХЛ 24 відвідали четверте заняття з англійської мови. На уроці дітям допомагав наш старий знайомий Олаф, який познайомив учнів з темою «Domestic Animals».
24 квіт. 2024

В Харківському ліцеї № 24 імені І.Н. Питікова сьогодні відбулася нарада при директорові

Нарада пройшла ефективно, визначені нові ідеї та шляхи реалізації завдань, які стоять перед освітянами.
24 квіт. 2024

Батьківські збори

24 квітня 2024 року у Харківську ліцеї № 24 імені І.Н. Питікова відбулися батьківські збори з батьками учнів 9 класу. Перехід до профільного навчання в старшій школі – є одним з найважливіших напрямів реформування освіти в Україні.
22 квіт. 2024

Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізики

ВІТАЄМО переможецю Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики факультету РБЕКС ХНУ імені В. Н. Каразіна для учнів 7-9 класів "Радіоолімпіада - 2024" Яковлєва Ольгу, яка посіла третє місце!
22 квіт. 2024

Великдень

Наближається велике християнське свято -Великдень. Це свято добра, світла та любові
21 квіт. 2024

Тиждень географії

Минулого тижня у ліцеї відбулися заходи тижня географії. Серед яких були: ,,Географічний квест: у пошуках скарбів піратів,, ( 6 класи).
19 квіт. 2024

Загальнонаціональна акція єднання та віри " Випускники - 2024 року для майбутніх поколінь"

Учні 11 класу Харківського ліцею № 24 імені І.Н. Питікова долучилися до Загальнонаціональної акції єднання та віри " Випускники - 2024 року для майбутніх поколінь". На території ліцею було висаджено ялинки!
18 квіт. 2024

Тиждень географії

В рамках проведення предметного тижня географії учні 2-А класу ХЛ N 24 18 квітня святкують День Землі.