23 січ. 2024

У ХЛ №24 розпочався тиждень іноземної мови
23 січ. 2024

День Соборності України

До Дня Соборності України з учнями 2-А класу ХЛ № 24 було проведено бібліотечний онлайн-урок "Нам берегти тебе - соборну і єдину!"
22 січ. 2024

День Соборності України

Щорічно 23 січня учні 2 А класу ХЛ N 24 і всі українці святкують День Соборності України.
5 січ. 2024

Мобільний клас безпеки

Мобільний клас безпеки завітав до Харківського ліцею №24. В ньому є все необхідне оснащення для забезпечення якісного та доступного навчання дітей правил безпеки.
5 січ. 2024

Безпека під час зимових канікул

З метою попередження надзвичайних ситуацій, забезпечення учнів необхідною інформацією та навичками для безпечного і відповідального проведення канікулярного часу; надання конкретних порад та правил, що спрямовані на уникнення травматичних ситуацій; формування життєвої компетентності, вміння безпечно організовувати своє дозвілля в умовах воєнного стану класними керівниками 3-12 класів були проведені інструктажі з питань безпеки життєдіяльності перед початком зимових канікул, новорічних та різдвяних свят.
30 груд. 2023

З Новим Роком!

Щиро вітаю всіх з прийдешнім Новим Роком!
27 груд. 2023

Вітаємо переможців предметних олімпіад!

Ось і завершився районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
26 груд. 2023

Подарунки від імені Харківського міського голови Ігора Терехова

У ХЛ 24 свято! Радісна атмосфера, веселий настрій, різдвяні пісні, посмішки дітей!
26 груд. 2023

«Про призначення стипендій Президента України переможцям ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»

21 груд. 2023

Захід до свята Різдва христового

Сьогодні для дітей та дорослих у Немишлянському районі відбувся захід - концерт до свята Різдва христового. Творчий танцювальний колектив "Ассоль" ЦДЮТ 6 представляє запальний танець. У складі групи учениці 10-А класу ХЛ 24 Гребіник Вероніка та Опарко Валерія.