9 лист. 2023

Планування освітніх завдань у листопаді-грудні 2023-2024 навчального року.

9 листопада 2023р. педагоги Харківського ліцею №24 зібралися для планування освітніх завдань у листопаді-грудні 2023-2024 навчального року.
8 лист. 2023

Всеукраїнський мультидисциплінарний турнірі серед учнів старших класів «ІТ-кубок НТУ «ХПІ»

Учнівська команда «At once» комунального закладу "Харківський ліцей № 24 імені І.Н. Питікова Харківської міської ради" (суспільно-гуманітарний профіль) у складі Жургур Дмитра (11-А клас), Токар Марії та Лиганенко Мілени (10-В) клас взяла участь у Всеукраїнському мультидисциплінарному турнірі серед учнів старших класів «ІТ-кубок НТУ «ХПІ» «Харківське троєборство» з трьох основних ІТ-дисциплін: інформатики, математики та англійської, який тривав із 30 жовтня по 6 листопада 2023 року.
8 лист. 2023

Знову до науки! Сьогодні, 8 листопада 2023 року , в одному із укриттів Немишлянського району відбувся ІІ-й (районний) етап конкурсу-захисту учнівської молоді науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
8 лист. 2023

Щиро вдячні благодійній організації "Гуманітарний хаб "Схід-Захід" та ГО «Об‘єднання «Наш рух» за подарунок нашому ліцею №24 набору книжок "Міни", які стануть у нагоді проведення тематичних виховних годин, облаштування та оснащення кабінету безпеки!
7 лист. 2023

Сьогодні , 7 листопада 2023 року , в одному із укриттів Немишлянського району відбувся ІІ-й (районний) етап конкурсу-захисту учнівської молоді науково -дослідницьких робіт МАН.
6 лист. 2023

Єдиний онлайн урок з мінної безпеки

Учні 4-11 класів долучилися до Єдиного онлайн уроку з мінної безпеки.
1 лист. 2023

Єдиний урок з мінної безпеки

Учні 1-3 класів ХЛ# 24 сьогодні були учасниками Єдиного уроку з мінної безпеки, який був проведений організацією ФСД Швейцарського фонду з протимінної безпеки.
31 жовт. 2023

Хелловін

Другий рік поспіль учні 2-Б класу КЗ "ХЛ №24" відзначають Хелловін.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

27 жовтня наша країна відзначає День української писемності та мови. Мова – це не тільки засіб спілкування, але й душа мільйонів українців, загартована історією та відточена творчістю найталановитіших письменників.
26 жовт. 2023

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у ХЛ 24 подяками відзначили учнів, які долучилися до акції "Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу".