21 жовт. 2023

День української писемності та мови

Цього року вперше День української писемності та мови відзначатиметься 27 жовтня
20 жовт. 2023

Бесіди під час осінніх канікул

Напередодні осінніх канікул учні 9-А класу повторили правила безпечної поведінки, дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки з вибухонебезпечними предметами, електроприладами, незнайомими людьми; ознайомилися з порадами щодо зміцнення імунітету та підтримки психічного здоров’я.
13 жовт. 2023

Українознавчий проєкт "Родина. Мова. Україна"

Учні 1-А класу комунального закладу "Харківський ліцей №24 імені І.Н. Питікова Харківської міської ради" разом із класним керівником Ольховською Н.Г. вирішили висадити на подвір'ї навчального закладу кущі калини.
12 жовт. 2023

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

Учні 1 - А класу долучились до благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу»
11 жовт. 2023

В комунальному закладі «Харківський ліцей №24 імені І.Н. Питікова Харківської міської ради» відбулося чергове засідання педагогічної ради в дистанційному форматі

Обговорили питання: Про успішність учнів та відвідування занять. Про забезпечення підручниками учнів у 2023-2024 н.р.. Про замовлення документів на здобуття початкової, базової, загальної середньої освіти. Про проведення атестації вчителів ліцею у 2023-2024 н. р..
10 жовт. 2023

Волонтерський проєкт Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна)

У комунальному закладі "Харківський ліцей №24 імені І.Н. Питікова Харківської міської ради" відбулася цікава та пізнавальна зустріч. До нас завітали іспанські волонтери - парамедики. Це гуманітарна місія, спеціальний волонтерський проєкт Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна).
4 жовт. 2023

Подаруй бібліотеці українську книгу

Запрошуємо всіх охочих долучитися до благодійної акції
1 жовт. 2023

День захисника України

У 5-В класі пройшла виховна година, присвячена Дню українського козацтва та Дню захисника Вітчизни
29 вер. 2023

''Вірю в майбутнє твоє, Україно!"

В КЗ "ХЛ # 24" стартує Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
29 вер. 2023

Почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради нагороджена Василенко Ірина Вячеславівна

У переддень професійного свята, Дня працівників освіти, учитель біології нашого закладу Василенко Ірина Вячеславівна нагороджена Почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради.