26 груд. 2023

Подарунки від імені Харківського міського голови Ігора Терехова

У ХЛ 24 свято! Радісна атмосфера, веселий настрій, різдвяні пісні, посмішки дітей!
26 груд. 2023

«Про призначення стипендій Президента України переможцям ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»

21 груд. 2023

Захід до свята Різдва христового

Сьогодні для дітей та дорослих у Немишлянському районі відбувся захід - концерт до свята Різдва христового. Творчий танцювальний колектив "Ассоль" ЦДЮТ 6 представляє запальний танець. У складі групи учениці 10-А класу ХЛ 24 Гребіник Вероніка та Опарко Валерія.
20 груд. 2023

Правила попередження дитячого травматизму

Перед зимовими канікулами учні 2 А класу ХЛ# 24 повторюють правила з попередження дитячого травматизму. Обговорюють правила поведінки з легкозаймистими предметами, дотримання правил техніки пожежної безпеки, користування електричними приладами та незнайомими предметами.
13 груд. 2023

Міський конкурс «Кращий дистанційний курс у 2023 році».

Учитель початкових класів Харківського ліцея № 24 імені І.Н. Питікова Немишлянського району Щербакова Аліна Феліксівна взяла участь у міському конкурсі «Кращий дистанційний курс у 2023 році».
11 груд. 2023

Тренінг «Психосоціальна підтримка та перша психологічна допомога»

У Харківському ліцеї #24 протягом тижня Фінською міжнародною неурядовою організацією Finn Church Aid (FCA) був проведений тренінг «Психосоціальна підтримка та перша психологічна допомога». Педагоги були ознайомлені із сучасними формами і методами надання підтримки та допомоги учасникам освітнього процесу.
7 груд. 2023

Тиждень читання 2023

В ліцеї ХЛ № 24 проходить Національний тиждень читання, що триватиме з 4 до 10 грудня 2023 року.
6 груд. 2023

Святий Миколай

Сьогодні,6 грудня до нашої шкільної сімʼї ,Харківського ліцею Nº24,завітав Святий Миколай.
6 груд. 2023

Благодійну акція «Святий Миколай до воїнів ЗСУ завітав»

З ініціативи представників учнівського самоврядування ХЛ № 24 у закладі було проведено благодійну акцію «Святий Миколай до воїнів ЗСУ завітав». До неї долучилися учні 1-11-х класів, їхні батьки, учителі та небайдужі харків’яни.
5 груд. 2023

Міжнародний день волонтерів.

Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів.