1 лют. 2024

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2023/2024 н.р.

Щиро вітаємо ученицю 10-А класу ХЛ № 24 Байрамову Руслану, яка посіла ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2023/2024 н.р. у науковому відділенні історії, секція: «Історія України».
31 січ. 2024

Урочисте відкриття класу безпеки

У Харківському ліцеї №24 Немишлянського району відбулося урочисте відкриття класу безпеки за участю представників Адміністрації району, ДСНС та працівників поліції. Яскравий виступ команди ДЮРП «Збережемо Україну» акцентував увагу присутніх на головних правилах поводження у надзвичайних ситуаціях.
27 січ. 2024

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
23 січ. 2024

Тиждень іноземної мови

У ХЛ №24 розпочався тиждень іноземної мови
23 січ. 2024

День Соборності України

До Дня Соборності України з учнями 2-А класу ХЛ № 24 було проведено бібліотечний онлайн-урок "Нам берегти тебе - соборну і єдину!"
22 січ. 2024

День Соборності України

Щорічно 23 січня учні 2 А класу ХЛ N 24 і всі українці святкують День Соборності України.
5 січ. 2024

Мобільний клас безпеки

Мобільний клас безпеки завітав до Харківського ліцею №24. В ньому є все необхідне оснащення для забезпечення якісного та доступного навчання дітей правил безпеки.
5 січ. 2024

Безпека під час зимових канікул

З метою попередження надзвичайних ситуацій, забезпечення учнів необхідною інформацією та навичками для безпечного і відповідального проведення канікулярного часу; надання конкретних порад та правил, що спрямовані на уникнення травматичних ситуацій; формування життєвої компетентності, вміння безпечно організовувати своє дозвілля в умовах воєнного стану класними керівниками 3-12 класів були проведені інструктажі з питань безпеки життєдіяльності перед початком зимових канікул, новорічних та різдвяних свят.
30 груд. 2023

З Новим Роком!

Щиро вітаю всіх з прийдешнім Новим Роком!
27 груд. 2023

Вітаємо переможців предметних олімпіад!

Ось і завершився районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.