8 лист. 2023

Знову до науки! Сьогодні, 8 листопада 2023 року , в одному із укриттів Немишлянського району відбувся ІІ-й (районний) етап конкурсу-захисту учнівської молоді науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
8 лист. 2023

Щиро вдячні благодійній організації "Гуманітарний хаб "Схід-Захід" та ГО «Об‘єднання «Наш рух» за подарунок нашому ліцею №24 набору книжок "Міни", які стануть у нагоді проведення тематичних виховних годин, облаштування та оснащення кабінету безпеки!
7 лист. 2023

Сьогодні , 7 листопада 2023 року , в одному із укриттів Немишлянського району відбувся ІІ-й (районний) етап конкурсу-захисту учнівської молоді науково -дослідницьких робіт МАН.
6 лист. 2023

Єдиний онлайн урок з мінної безпеки

Учні 4-11 класів долучилися до Єдиного онлайн уроку з мінної безпеки.
1 лист. 2023

Єдиний урок з мінної безпеки

Учні 1-3 класів ХЛ# 24 сьогодні були учасниками Єдиного уроку з мінної безпеки, який був проведений організацією ФСД Швейцарського фонду з протимінної безпеки.
31 жовт. 2023

Хелловін

Другий рік поспіль учні 2-Б класу КЗ "ХЛ №24" відзначають Хелловін.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

27 жовтня наша країна відзначає День української писемності та мови. Мова – це не тільки засіб спілкування, але й душа мільйонів українців, загартована історією та відточена творчістю найталановитіших письменників.
26 жовт. 2023

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у ХЛ 24 подяками відзначили учнів, які долучилися до акції "Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу".
21 жовт. 2023

День української писемності та мови

Цього року вперше День української писемності та мови відзначатиметься 27 жовтня
20 жовт. 2023

Бесіди під час осінніх канікул

Напередодні осінніх канікул учні 9-А класу повторили правила безпечної поведінки, дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки з вибухонебезпечними предметами, електроприладами, незнайомими людьми; ознайомилися з порадами щодо зміцнення імунітету та підтримки психічного здоров’я.