13 жовт. 2023

Українознавчий проєкт "Родина. Мова. Україна"

Учні 1-А класу комунального закладу "Харківський ліцей №24 імені І.Н. Питікова Харківської міської ради" разом із класним керівником Ольховською Н.Г. вирішили висадити на подвір'ї навчального закладу кущі калини.
12 жовт. 2023

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

Учні 1 - А класу долучились до благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу»
11 жовт. 2023

В комунальному закладі «Харківський ліцей №24 імені І.Н. Питікова Харківської міської ради» відбулося чергове засідання педагогічної ради в дистанційному форматі

Обговорили питання: Про успішність учнів та відвідування занять. Про забезпечення підручниками учнів у 2023-2024 н.р.. Про замовлення документів на здобуття початкової, базової, загальної середньої освіти. Про проведення атестації вчителів ліцею у 2023-2024 н. р..
10 жовт. 2023

Волонтерський проєкт Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна)

У комунальному закладі "Харківський ліцей №24 імені І.Н. Питікова Харківської міської ради" відбулася цікава та пізнавальна зустріч. До нас завітали іспанські волонтери - парамедики. Це гуманітарна місія, спеціальний волонтерський проєкт Rescuelife від RescueBike (Іспанія-Україна).
4 жовт. 2023

Подаруй бібліотеці українську книгу

Запрошуємо всіх охочих долучитися до благодійної акції
1 жовт. 2023

День захисника України

У 5-В класі пройшла виховна година, присвячена Дню українського козацтва та Дню захисника Вітчизни
29 вер. 2023

''Вірю в майбутнє твоє, Україно!"

В КЗ "ХЛ # 24" стартує Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек
29 вер. 2023

Почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради нагороджена Василенко Ірина Вячеславівна

У переддень професійного свята, Дня працівників освіти, учитель біології нашого закладу Василенко Ірина Вячеславівна нагороджена Почесною грамотою Департаменту освіти Харківської міської ради.
29 вер. 2023

Вітаємо з НАГОРОДОЮ від голови Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради!

Вихрістюк Вікторію Володимирівну, вчителя початкових класів ХЛ № 24.
29 вер. 2023

Вітаємо з НАГОРОДОЮ від Харківської міського голови!

Мезенцеву Анжеліку Степанівну, вчителя початкових класів КЗ "ХЛ № 24".